Agencja Zwierzęcych Aktorów

Chewbacca

Aktor DOG STAR
płeć: samiec
wzrost: 66 cm
waga: 40 kg

charakterystyka

rasa: golden retriever

Chewie uwielbia pracę na planie filmowym. Świetnie się czuje w centrum zainteresowania, jest towarzyski, uśmiechnięty i bardzo lubi wykonywać komendy. Chętnie i szybko uczy się nowych rzeczy. Na jego pysku można odczytać prawdziwie ludzkie emocje. Reaguje pozytywnie na ludzi i inne zwierzęta. Nie boi się samochodów, rowerów, hałasu ani tłumów ludzi.

 

Poniżej link do reklamy platformy NETFLIX zrealizowanej przy udziale Chewiego: https://www.youtube.com/watch?v=SdHUYqJir-Y

Informacje dodatkowe

umaszczenie: złote
rok urodzenia: 2017
umiejętności: Nauczy się każdej komendy, która jest potrzebna do określonej sceny. Obecnie na zawołanie (komenda głosowa lub gest) potrafi, siadać, leżeć, obracać się, rolować, podawać łapy, przybijać żółwika, zostać w określonym miejscu, zatrzymać się w biegu, podejść w miejsce wskazane ręką, skakać, polizać ucho, szczekać (do człowieka lub na określony przedmiot), przynosić przedmioty, wypuszczać przedmioty z pyska, szukać schowanych przedmiotów, przechodzić pod nogami (ole), przewracać się na plecy, leżeć nieruchomo na boku. Potrafi też wskazywać łapą, w której ręce albo pod którym kubkiem ukryte jest jedzenie.

Lokalizacja

Warszawa

Karta katalogu

Numer katologowy: 889
Wyświetleń: 373