Agencja Zwierzęcych Aktorów

Agencja Zwierzęcych Aktorów Dog Star trochę o nas…

Cieszymy się opinią wyjątkowego podejścia do zwierząt - tak naprawdę po prostu bardzo je kochamy i to chyba cały sekret i nasza największa tajemnica sukcesu. Chcemy, aby poprzez nasze działanie wywierać wpływ na ludzi, którzy nie akceptują zwierząt, są dla nich obojętni, albo wręcz ich nie znoszą, by pozbyli się uprzedzeń, albo zmienili swój sposób postępowania.

Nazwaliśmy naszą Agencję Dog Star, gdyż zaczynaliśmy pracę z wyszkolonymi psami. Zainteresowanie właścicieli innych zwierząt doprowadziło do zmiany profilu.

agencja dog star

Oferujemy branży katalog zwierząt

Obecnie praca nasza skupia się na werbowaniu uzdolnionych zwierząt, bez względu na rasę lub zdobyte tytuły championów piękności. Katalog jest przeglądem i ofertą zwierząt z całej Polski, których właściciele uznali, iż są zdolne do podjęcia pracy przed kamerą, czy pracy wśród nieznanych ludzi podczas spotkań biznesowych, w teatrze itd.

W katalogu skupiliśmy się na cechach zwierząt, które są istotne ze względu na charkter pracy jaką mają wykonywać podcza produkcji, a więc przede wszystkich wygląd zewnętrzny udokumentowany i odzwierciedlający sylwetkę zwierzęcia w różnych pozach. Ponadto w katalogu staramy się zamieścić krótką charakterystykę danego osobnika oraz jego podstawowe, a w szczególności indywidualne, wyuczone "sztuczki".

agencja dog star

Pracujemy przecież razem

Znani, cenieni oraz sprawdzeni  producenci

Założycielką agencji jest Edyta Sweklej doktor w obszarze nauk rolniczych, leśnych i weterynaryjnych w dyscyplinie zootechnika, jest  z zamiłowania przyjacielem zwierząt i odkrywcą ich natury - jest zoopsychologiem oraz właścicielką Spa dla Psa, hodowcą psów rasowych oraz sędzią kynologicznym.

dr Edyta Sweklej jest członkiem i pracownikiem Związku Kynologicznego w Polsce, w 2010 roku odznaczona została brązową odznaką ZKwP, oraz jest członkiem Polskiego Towarzystwa Etologicznego.

Współpracujące osoby posiadają również stosowne kwalifikacje zawodowe, a przede wszystkim coś, co bezcenne w tej branży - ogromną miłość do zwierząt. Podchodzimy profesjonalnie do powierzonych zadań, wiemy jak rozmawiać z psem, jak skupić jego uwagę na planie, aby zdjęcie było spektakularne. Dzięki odpowiednim kontaktom w świecie kynologicznym potrafimy wyszukać naprawdę przepiękne, jak i wybitnie uzdolnione psy, koty.

agencja dog star

Tworzymy

Pomysł na dobry biznes musi mieć swój plan. Realizacja planu punkt po punkcie zapewnia efektywne działanie, które tworzy podstawy do funkcjonowania na rynku.

Profil

Indywidualne podejście do każdego zwierzęcia, gdyż każdy jest wyjątkowy.

Osobowość

Przedstawienie charakteru zwierzęcego aktora w jego profilu.

Zdjęcia

Podstawa nawiązania relacji partenerskich to zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Promocja

Zapewnienie transparetności i mobilności oraz całodobowa dostępność online.