Agencja Zwierzęcych Aktorów

REGULAMIN

Regulamin współpracy właścicieli zwierząt z Agencją Zwierzęcych Aktorów Dog Star 

 Internetowa baza danych

1. Wpisu do bazy mogą dokonać tylko osoby pełnoletnie, będące właścicielami wpisywanego zwierzęcia.
2. Dodanie zwierzęcia do katalogu Aktorów Dog Star jest płatne i odbywa się za pomocą formularza rejestracyjnego (tylko on-line). Agencja sugeruje, aby tworzyć portfolio zwierząt, które ukończyły 9 m-cy. 
3. Wpis ze statusem status "Aktor" uwzględnia następujące pola: imię zwierzęcia, miejscowość, rasa, rok urodzenia, e-mail, telefon, charakter, umiejętności, słowa kluczowe, płeć, nr telefonu jest płatny, w przypadku psa 29 PLN za pozostałe zwierzęta 19 PLN. Dodatkowe opcje są płatne (jak w formularzu)  przelewem na konto lub poprzez PAYPAL.

4. Wpis jest dodawany do bazy po weryfikacji i prezentowany stronie www. Wpis jest umieszczany w bazie dopiero po opłaceniu. W przypadku wybrania opcji reprezentowania przez agencję, po przesłaniu podpisanej umowy agencyjnej, zmieniany jest status na "Aktor Dog Star". W przypadku opcji płatności przelewem czas oczekiwania na wpłatę wynosi 7 dni - po tym okresie w przypadku braku wpłaty / umowy wpis zostanie usunięty. Potwierdzeniem dodania wpisu jest e-mail.
5. W internetowej bazie, poza podstawowym wpisem i 2 fotografiami, można odpłatnie zaprezentować inne dane w uzgodnieniu z Agencją płatnie lub bezpłatnie.
6. Agencja nie podejmuje się impresariatu i nie bierze odpowiedzialności za oferty, które dostanie właściciel zwierzęcia za pośrednictwem kontaktu telefonicznego prezentowanego w profilu zwierzęcia.
7. W formularzu wszystkie pola należy wypełnić obowiązkowo podając prawdziwe i pełne dane. W informacji prezentowanej na stronie będą wyświetlane jedynie: imię zwierzęcia, miejscowość, rasa, płeć, data urodzenia, opis umiejętności, zdjęcia oraz  kontakt telefoniczny w przypadku wypełnienia. Pozostałe dane służą Agencji do kontaktu z właścicielem zwierzęcia i są utajnione.
8. Dog Star zastrzega że może nie zamieścić wpisu w bazie w przypadku podania nieprawdziwych danych, braku zdjęć, braku opisu umiejętności zwierzęcia oraz dodania zwierzęcia w wieku poniżej 9 miesięcy. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do skracania/edycji wpisów oraz korekty zdjęć.
9. W opisie umiejętności zwierzęcia ani na zdjęciach nie wolno zamieszczać informacji kontaktowych (podpisów, adresów: e-mail i internetowych). Właściciel zwierzęcia przesyłając zdjęcia do bazy musi posiadać prawa do ich edycji i publikacji.
10. Agencja zobowiązuje się do utrzymywania wpisu w bazie przez 2 lata oraz bezpłatnego aktualizowania  w zakresie wcześniej wypełnionych pól. Po upływie 2 lat od wpisu agencja prześle ofertę uaktualnienia danych. Edycja wpisu możliwa jest w każdym momencie za pośrednictwem Agencji.
11. Opłata za opublikowany wpis w internecie nie jest zwracana.
12. Klient decydując się na wpis do bazy upoważnia Dog Star do wykorzystywania przekazanych informacji w ramach prowadzonej działalności, w tym udostępniania danych kontaktowych partnerom biznesowym (producentom, itp.). Agencja zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęć z bazy klientów we własnych materiałach reklamowych bez powiadamiania właściciela zwierzęcia.
 Ochrona danych osobowych
13. Dane właścicieli zwierząt nie są przetwarzane, ani  gromadzone przez Agencję w internetowej bazie .
14. Transmisja danych zawartych w formularzu odbywa się  za pośrednictwem protokółu SSL (co jest widoczne w postaci zielonej kłódki w pasku adresu oraz adresu zaczynającego się od https://dog-star.pl/ ) jednorazowo, a  właściciel zwierzęcia nie ma możliwości edycji, która jest możliwa jedynie za pośrednictwem Agencji.Współpraca agencyjna
15. Dog Star informuje, że zamieszczenie wpisu o statusie "Model Dog Star", "Aktor Dog Star" upoważnia Agencję do informowania o castingach, naborach do produkcji. Wybrane ogłoszenia Agencja zamieszczenia w dziale "Casting" oraz na Facebook-u.
16. Dog Star informuje, że koszty dojazdu na castingi pokrywane są przez właściciela zwierzęcia.
17. W pierwszej kolejności Agencja negocjuje kontrakty osobom, które mają już zawarte umowy agencyjne i poszukuje pracy, potem zaś składa propozycje pracy pozostałym właścicielom zwierząt.
18. W przypadkach, w których Agencja i Właściciel zwierzęcia decydują się na podpisanie umowy agencyjnej, Agencja podejmuje się impresariatu: powiadamia o castingach, uzgadnia warunki pracy, wynagrodzenie zwierzęcia, rozlicza podatki, ZUS, wystawia PIT 11, itp. Po wygraniu castingu Agencja i właściciel zwierzęcia, z którym podpisano umowę agencyjną podpisują umowę o dzieło do konkretnej produkcji, określając zadanie zwierzęcia i wynagrodzenie właściciela. Udział w castingach jest dobrowolny.Inne postanowienia
19. Właścicielem serwisu internetowego dog-star.pl jest Agencja  Zwierzęcych Aktorów Dog Star  Edyta Sweklej, 21-500 Biała Podlaska, Sławacinek Stary 206, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacja regulaminu 07.11.2021