Agencja Zwierzęcych Aktorów

REGULAMIN

Katalog zwierzęcych aktorów

1. Wpisu do katalogu mogą dokonać tylko osoby pełnoletnie, będące właścicielami wpisywanego zwierzęcia.

2. Dodanie zwierzęcia do katalogu Aktorów Dog Star jest bezpłatne i odbywa się za pomocą  formularza rejestracyjnego (tylko on-line). Agencja sugeruje, aby tworzyć portfolio zwierząt, które ukończyły 9 m-cy.  Zwierzęta młode otrzymają status "Baby Animal"  - po 6 miesiącach zostanie przesłana prośba o uaktualnienie portfolio, w przypadku braku aktualizacji danych wpis nie będzie prezentowany w internecie. 

3a. Wpis ze statusem status "Aktor" uwzględnia następujące pola: imię zwierzęcia, miejscowość, rasa, rok urodzenia, e-mail, telefon, charakter, umiejętności, słowa kluczowe, płeć, nr telefonu, Prezentacja wpisu w internecie jest płatna, w przypadku psa 26 PLN za pozostałe zwierzęta 19 PLN. Dodatkowe opcje są płatne (jak w formularzu)  przelewem na konto lub poprzez PAYPAL.

3b. W przypadku podpisania umowy agencyjnej, upoważniającej Agencję do reprezentowania przed Produkcją, wpis jest ze statusem "AKTOR DOG STAR"  uwzględnia następujące pola: imię zwierzęcia, miejscowość, rasa, rok urodzenia, e-mail, telefon, charakter, umiejętności, słowa kluczowe, płeć, w przypadku prezentacji w internecie jest płatny, za psa 26 PLN za pozostałe zwierzęta 19 PLN. Dodatkowe opcje są płatne (jak w formularzu)  przelewem na konto lub poprzez PAYPAL. Kwoty płatności prezentowane są w momencie wypełniania formularza i po zapisaniu wpisu. 

4. Wpis do katalogu jest dodawany automatycznie podlega weryfikacji zgodnie z regulaminem. Wpis  jest wyświetlany w internecie dopiero po opłaceniu. W przypadku wybrania opcji reprezentowania przez agencję, po przesłaniu podpisanej umowy agencyjnej, zmieniany jest status na "Aktor Dog Star".  Potwierdzeniem dodania wpisu jest e-mail.

5. W internetowej bazie, poza podstawowym wpisem i 2 fotografiami, można odpłatnie zaprezentować inne dane w uzgodnieniu z Agencją płatnie lub bezpłatnie.

6. Agencja nie podejmuje się impresariatu i nie bierze odpowiedzialności za oferty, które dostanie właściciel zwierzęcia za pośrednictwem kontaktu telefonicznego prezentowanego w profilu zwierzęcia.

7. W formularzu wszystkie pola należy wypełnić obowiązkowo podając prawdziwe i pełne dane. W informacji prezentowanej na stronie www będą wyświetlane jedynie: imię zwierzęcia, miejscowość, rasa, płeć, data urodzenia, opis umiejętności, zdjęcia oraz  kontakt telefoniczny w przypadku wypełnienia. Pozostałe dane służą Agencji do kontaktu z właścicielem zwierzęcia i są utajnione.

8. Dog Star zastrzega że może nie zamieścić wpisu w bazie w przypadku podania nieprawdziwych danych, braku zdjęć, braku opisu umiejętności zwierzęcia oraz dodania zwierzęcia w wieku poniżej 9 miesięcy. Właściciel serwisu zastrzega sobie prawo do skracania/edycji wpisów oraz korekty zdjęć.

9. W opisie umiejętności zwierzęcia ani na zdjęciach nie wolno zamieszczać informacji kontaktowych (podpisów, zdjęć, adresów: e-mail i internetowych). Właściciel zwierzęcia przesyłając zdjęcia do katalogu musi posiadać prawa do ich edycji i publikacji.

10. Agencja zobowiązuje się do utrzymywania wpisu w bazie przez 5 lat oraz bezpłatnego aktualizowania  w zakresie wcześniej wypełnionych pól. Po upływie 2 lat od prezentacji wpisu w internecie agencja prześle ofertę uaktualnienia danych. Edycja wpisu możliwa jest w każdym momencie za pośrednictwem Agencji.

11. Opłata za opublikowany wpis w internecie nie jest zwracana.

12. Klient decydując się na wpis do katalogu upoważnia Dog Star do wykorzystywania przekazanych informacji w ramach prowadzonej działalności, w 
tym udostępniania danych kontaktowych partnerom biznesowym (producentom, itp.). Agencja zastrzega sobie prawo do wykorzystania zdjęć z bazy klientów we własnych materiałach reklamowych bez powiadamiania właściciela zwierzęcia

Ochrona danych osobowych

13. Dane właścicieli zwierząt nie są przetwarzane, ani  gromadzone przez Agencję w internetowej bazie .

14. Transmisja danych zawartych w formularzu odbywa się  za pośrednictwem protokółu SSL (co jest widoczne w postaci zielonej kłódki w pasku adresu oraz adresu zaczynającego się od https://dog-star.pl/ ) jednorazowo, a  właściciel zwierzęcia nie ma możliwości edycji, która jest możliwa jedynie za pośrednictwem Agencji.

Współpraca agencyjna

15. Dog Star informuje, że zamieszczenie wpisu o statusie "Model Dog Star", "Aktor Dog Star" upoważnia Agencję do informowania o castingach, naborach do produkcji. Wybrane ogłoszenia Agencja zamieszczenia w dziale "Casting" oraz na Facebook-u.

16. Dog Star informuje, że koszty dojazdu na castingi pokrywane są przez właściciela zwierzęcia.

17. W pierwszej kolejności Agencja negocjuje kontrakty osobom, które mają już zawarte umowy agencyjne i poszukuje pracy, potem zaś składa propozycje pracy pozostałym właścicielom zwierząt.

18. W przypadkach, w których Agencja i Właściciel zwierzęcia decydują się na podpisanie umowy agencyjnej, Agencja podejmuje się impresariatu: powiadamia o castingach, uzgadnia warunki pracy, wynagrodzenie zwierzęcia, rozlicza podatki, ZUS, wystawia PIT 11, itp. Po wygraniu castingu Agencja i właściciel zwierzęcia, z którym podpisano umowę agencyjną podpisują umowę o dzieło do konkretnej produkcji, określając zadanie zwierzęcia i wynagrodzenie właściciela. Udział w castingach jest dobrowolny.

Inne postanowienia

19. Właścicielem serwisu internetowego dog-star.pl jest Agencja  Zwierzęcych Aktorów Dog Star  Edyta Sweklej, 21-500 Biała Podlaska, Sławacinek Stary 206,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Aktualizacja regulaminu 12.03.2019